Koleżanki i Koledzy, rozpoczynamy kolejną edycję konkursu „Moje hobby”, w którym będziecie mieli możliwość przedstawienia za pomocą krótkich filmików swoich zainteresowań i pasji. Prosimy o zapoznanie się z regulaminem i zachęcamy do udziału.

Regulamin konkursu – „Moje hobby”

1. Wysyłanie filmików na adres: radoslawbabiarski@szkolacech.onmicrosoft.com lub dostarczenie na pendrivie do p. Radosława Babiarskiego lub przesłanie na WhatsApp do p. Katarzyny Myrlak (606 202 579)
  2. Maksymalna długość filmików to 30 sekund.
  3. Filmy mają prezentować: Twoje hobby, zainteresowania, pracę zawodową.
  4. Filmiki nie mogą zawierać treści obraźliwych, niemoralnych, przekleństw, łamiących prawo (np. kodeks drogowy), oraz sytuacje na nich przedstawione nie mogą zagrażać zdrowiu i bezpieczeństwu własnemu i innych.
  5. Filmiki należy dostarczyć do dnia 2 czerwca 2023r.
  6. Osoby, które brały udział w poprzedniej edycji konkursu, mogą znowu wziąć w nim udział przesyłając nowy film.
  7. Dnia 5 czerwca 2023r. filmiki zostaną opublikowane na profilach szkoły (Facebook, Instagram, TikTok)
  8. Głosowanie trwa od 5 czerwca do 11 czerwca 2023r.
  9. Jak można oddawać głosy:
    – polubić i udostępnić posta  z profilu FB szkoły z wybranym filmikiem na swoim profilu,
    – polubić, zaobserwować profil szkoły na Facebook, Instagram, TikTok,
    – komentarze pod filmikami są wyłączone,
    – głosem liczonym do konkursu jest: udostępnienie posta z danym filmem z FB szkoły na swoim profilu, polubienie lub zareagowanie na posta na profilu szkoły FB i Instagram.

Pamiętaj, każda reakcja (emotka) jest liczona jako głos na filmik.

• Zwycięzcy zostaną ogłoszeni dnia 15 czerwca 2023r.
  • Każdy uczestników otrzyma nagrodę!!!
  • Zwycięska trójka otrzyma wartościowe karty podarunkowe.