Przedstawiamy wywiad z Julią Kolarską:

Julia, zostałaś zwyciężczynią szkolnego konkursu na naszego Najlepszego Ucznia roku 2021/2022. Jeszcze raz serdecznie Ci gratulujemy, chcielibyśmy zadać Ci kilka pytań tak, aby inni mogli Cię lepiej poznać 🙂

– Czy wygrana w naszym konkursie wpłynęła na Twoją codzienność? (czy zrealizowałaś dzięki temu jakieś swoje marzenie? Czy planujesz jakieś spełnić?)
– Jak dotąd wygrana nie wpłynęła na moja codzienność, ponieważ do końca nie wiem co zakupić. Myślę o zakupie czegoś co przyda mi się w przyszłości wiec nie chce od tak kupić czegoś co mi się tak naprawdę nie przyda.

– Jesteś w klasie fryzjerskiej, czy już zaczynasz planować swoją przyszłość po ukończeniu szkoły?
– Jak na razie moim głównym celem jest zdanie egzaminu zawodowego. Myślę, że kiedyś na pewno chciałabym mieć jakiś swój mały salon.

– Czym interesujesz się w wolnym czasie?
– Wolny czas lubię spędzać ze znajomymi jak i rodziną. Również w wolnym czasie uwielbiam słuchać muzyki czy tańczyć. To właśnie tak spędzam wolne chwile.

– Co jest Twoim najnudniejszym obowiązkiem?
– Najnudniejszy obowiązek? Hmmm… myślę, że nie ma w sumie takiego który by był nudny.

– Jakie miejsce chciałabyś odwiedzić?
– Moim marzeniem jest polecieć do Stanów Zjednoczonych, Hiszpanii i Grecji.

– Czego sobie nigdy nie odmawiasz?
– Hmmm… myślę, że spotkań ze znajomymi.

– Co jest Twoim największym marzeniem?
– Marzeniem? Myślę, że jednym z nich na pewno to odwiedzić te państwa.

– Jaka muzyka lub piosenka wprowadza Cię w świetny nastrój?
– W sumie to zależy od humoru, nastroju, ale zawsze mam sentyment do starych piosenek.

– Na co chciałabyś wpłynąć lub zmienić gdybyś mogła?
– Na chwile obiecaną nic bym nie zmieniała.

– Jak oceniasz naszą szkołę?
– Szkoła jest naprawdę fajna. Panuje super atmosfera.

Dziękujemy Ci bardzo za odpowiedzi, życzymy Ci również cudownych wakacji 🙂