W dniu 2 czerwca w naszej szkole nauczyciele wychowania fizycznego zorganizowali Dzień Sportu Szkolnego. W programie imprezy znalazły się cztery konkurencje sportowo-ruchowe dla młodzieży z naszej szkoły. Po uroczystym otwarciu imprezy przez Pana Dyrektora młodzież przystąpiła do rywalizacji. Drużyny składały się z 4 zawodniczek i 5 zawodników. Do pokonania drużyny miały szereg różnych konkurencji sportowych m.in. bieg na 100m, tor przeszkód, gra w koszykówkę piłeczką do tenisa oraz gra w zbijaka. Po zakończeniu wszystkich konkurencji sportowych i zliczeniu punktów odbyła się uroczysta dekoracja zwycięzców. Pan Prezes wraz Dyrektorem Szkoły oraz nauczyciele wychowania fizycznego wręczyli dyplomy i nagrody najlepszym zespołom tego dnia. Ponad dwugodzinne zmagania sportowe dostarczyły uczestnikom niesamowitych wrażeń ruchowych, sporą dawkę sportowej adrenaliny i pozwoliły w miłej atmosferze spędzić ten szczególny dzień roku szkolnego. Wygranej drużynie gratulujemy ,a wszystkim uczestnikom dziękujemy za sportowa postawę. Dziękujemy również nauczycielom, którzy aktywnie zaangażowali się w organizację Dnia Sportu oraz Panu Prezesowi za sfinansowanie pysznego poczęstunku.