To jest post jakiś tam

Uczniowie klasy Ib wraz z wychowawcą w dniach 18-19 października 2023r. brali udział w rajdzie integracyjnym. W pierwszym dniu odbyli rej statkiem po Jeziorze Rożnowskim, zwiedzili Zaporę Rożnowską, odbyli (niektórzy pierwszą w życiu) przejażdżkę konną. W godzinach popołudniowych po wspólnym obiedzie udali się pieszo do punktu noclegowego tj. Szkoły Podstawowej w Podolu-Górowej. Wieczór spędzili pod hasłem „Poznajmy się i integrujmy”. Było ognisko z pieczonymi kiełbaskami, mecz piłki nożnej chłopcy-dziewczęta z wychowawcą (wygrany 8:2 przez dziewczęta),  gry planszowe, wspólnie przygotowywane posiłki w ramach doskonalenia umiejętności zawodowych. Niespodzianką było przepyszne ciasto podarowane przez Dyrektora Szkoły w Podolu-Górowej-dziękujemy. W drugim dniu po śniadaniu przygotowanym przez grupę uczennic odbył się spacer po okolicy i wszyscy w dobrych nastrojach wrócili do Nowego Sącza. Uczniowie postanowili także wybrać przewodniczącego klasy, którym została Martyna Łukasik. Spotkaniu towarzyszyła wspaniała atmosfera wzajemnego wsparcia, zrozumienia i szacunku wszystkich członków zespołu klasowego. Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć.

Podziel się: