W czwartek, 6 czerwca, nasza Szkoła Branżowa im. św. Józefa gościła na pikniku rodzinnym w Zespole Szkolno Przedszkolnym nr 4. Wydarzenie rozpoczęło się o godzinie
16: 00 powitaniem przez dyrektora Szkoły, który podziękował naszej szkole za przybycie
i współpracę.
Uczniowie klasy 2a naszej szkoły pod opieką pani Małgorzaty Gołaszewskiej przygotowali pokaz stylizacji fryzur, prezentując swoje umiejętności przed szeroką publicznością.
Piknik zakończył się o godzinie 18:00. Dyrektor Szkoły Podstawowej podziękował wszystkim za wspólnie spędzony czas, a także wyraził nadzieję na dalszą współpracę między szkołami. Wydarzenie było doskonałą okazją do integracji i wymiany doświadczeń, a także do wspólnego spędzenia czasu w miłej atmosferze.