Przemysław Czyrnek, wszyscy zwracają się do niego Przemek, jest uczniem klasy IIId naszej szkoły. To właśnie on zwyciężając w eliminacjach regionalnych XXI Ogólnopolskiego Konkursu wiedzy o zasadach bezpieczeństwa i higieny pracy dla uczniów z zakładów rzemieślniczych „Bezpiecznie od startu” reprezentował nas kolejny raz w eliminacjach centralnych. Odbyły się one 5 grudnia 2023r. w Warszawie.
Nasz Przemek podobnie jak w zeszłym roku zajął bardzo wysokie IV miejsce w Polsce. Brawo, gratulujemy znaczącego sukcesu i potężnej wiedzy o bezpieczeństwie i higienie pracy.

Przemek do Warszawy udał się pod opieką p. Radosława Babiarskiego – dziękujemy za wsparcie. Bardzo dziękujemy naszemu organowi prowadzącemu za pokrycie kosztów tego wyjazdu.