Przed 15 laty, 25 listopada 2008 r. nasz szkoła przyjęła imię Św. Józefa. Od tego czasu rokrocznie, uroczyście obchodzimy Święto Rzemiosła, podkreślając jak waży w naszej codziennej pracy jest dla nas Święty Józef-Patron Rzemieślników, Patron naszej Szkoły.
W tym roku, 20 marca br. w asyście pocztu sztandarowego udajemy się na Mszę Świętą do Bazyliki Św. Małgorzaty w Nowym Sączu, a następnie do Kina Sokół na film „Opiekun”.
Z kolei 23 marca br. ( w czwartek) zapraszamy do obejrzenia akademii, ukazującej jak ważny jest dla nas nasz patron – Święty Józef. Będzie również premiera filmu opracowanego przez nauczycieli naszej szkoły: p. Radosława Babiarskiego oraz p. Marię Kowalczyk, w rolach głównych wystąpią nasi uczniowie – rzemieślnicy-pracownicy młodociani.
Zapraszamy.