To jest post jakiś tam

Jesteśmy po pierwszym dniu trzydniowej wycieczki do Warszawy. Program zrealizowaliśmy w 100%, a nawet więcej. Zwiedziliśmy: Muzeum Powstania Warszawskiego, Muzeum Legii-oczywiście klubu sportowego Legii Warszawa. Ponadto zaliczyliśmy spacer w Łazienkach Królewskich (jutro Łazienki zwiedzamy z przewodnikiem), zahaczyliśmy o Pałac Belwederski zarządzany przez Kancelarię Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej, w tym pomnik Marszałka Józefa Piłsudskiego znajdujący się przy Belwederze oraz siedzibę Polskiego Radia Trójki. To był naprawdę udany dzień, wszystkim dopisują dobre humory, grupa jest niezwykle zdyscyplinowana, młodzież wzajemnie się wspiera, jest życzliwa i ciekawa poznania osobliwości naszej pięknej stolicy-Warszawy.
Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć.

Podziel się: