To jest post jakiś tam

Dzisiaj, 8 lutego br. w warunkach reżimu sanitarnego podsumowaliśmy w naszej szkole dwa konkursy: plastyczny i fotograficzny. Konkursy odbyły się w ramach udziału szkoły w Narodowym Programie Rozwoju Czytelnictwa. Autorzy zwycięskich oraz wyróżnionych prac otrzymali dyplomy oraz nagrody rzeczowe ufundowane przez nasz organ prowadzący – Zarząd Cechu Rzemiosł Różnych i Przedsiębiorczości w Nowym Sączu. Gratulacje wszystkim zaproszonym uczestnikom złożyli: Jan First-Prezes Zarządu Cechu, Urszula Gołąb-Dyrektor Biura Cechu oraz Józef Klimek-Dyrektor Szkoły. Dołączamy się do gratulacji i zapraszamy do naszej szkolnej biblioteki, w której czekają na Was atrakcyjne pozycje książkowe.

Czytajmy, bo czytanie jest życiem drugim.

 Józef Ignacy Kraszewski

Książka, to mędrzec łagodny i pełen słodyczy, który puste życie napełnia światłem, a puste serca wzruszeniem.

 Kornel Makuszyński

Biblioteka jest instytucją, która samym swoim istnieniem świadczy o rozwoju kultury. Jest ona bowiem skarbnicą piśmiennictwa, przez które człowiek wyraża swój zamysł twórczy, inteligencję, znajomość świata i ludzi, a także umiejętność panowania nad sobą, osobistego poświęcenia, solidarności i prawa do rozwoju dobra wspólnego.

Jan Paweł II

Pełna lista nagrodzonych i wyróżnionych uczniów:

Imię i nazwisko uczniaMiejsce
Gabriela WysopalI miejsce konkurs plastyczny
Bartłomiej WaligóraII miejsce konkurs plastyczny
Klaudia FudalaIII miejsce konkurs plastyczny
Zuzanna BiernackaI miejsce konkurs fotograficzny wyróżnienie konkurs plastyczny
Ewelina Cempawyróżnienie konkurs plastyczny wyróżnienie  konkurs fotograficzny
Katarzyna OpachII miejsce konkurs fotograficzny
Magdalena WróbelIII miejsce konkurs fotograficzny
Martyna Łaśwyróżnienie  konkurs fotograficzny
Karolina Siedlarzwyróżnienie  konkurs fotograficzny
Julia Kolarskawyróżnienie  konkurs fotograficzny
Małgorzata Oleksywyróżnienie  konkurs fotograficzny
Matteo Mikołajewskiwyróżnienie  konkurs fotograficzny
Maxymilian Grzechwyróżnienie  konkurs fotograficzny
Szymon Sieradzkiwyróżnienie  konkurs fotograficzny
Paulina Jurczyńskawyróżnienie  konkurs fotograficznyPodziel się: