To jest post jakiś tam

Drodzy Uczniowie. Szanowni Państwo Rodzice.

Przedstawiamy kolejne, to z pewnością ostatnie w tym roku szkolnym lekcje do realizacji w ramach nauczania zdalnego. Wprawdzie kasztany już zakwitły i może spada mobilizacja do nauki, ale nie warto odpuszczać. Zachęcam do systematycznej pracy do ostatniego dnia tego roku szkolnego. Wasza aktywność na pewno będzie dostrzeżona przez nauczycieli i może przełożyć się na wyższą niż przewidywana roczną ocenę klasyfikacyjną. Oby tak właśnie było, trzymam za Was kciuki. Na razie decyzją Ministra Edukacji Narodowej nauczanie zdalne jest realizowane do 7 czerwca. Śledźmy zatem komunikaty w tej sprawie. Może okaże się, że jeszcze w tym roku szkolnym spotkamy się w szkole na bezpośrednich lekcjach. Ja bardzo bym chciał się z Wami spotkać, a Wy? Szkoła bez uczniów, bez Was jest zimna, zwyczajnie beznadziejna.

Józef Klimek, dyrektor szkoły

Podziel się: