To jest post jakiś tam

Właśnie wczoraj, 22 września br. wszystkie klasy pierwsze naszej szkoły udały się na spotkanie integracyjne do m. Jamna. Wyjazd w całości został opłacony przez nasz organ prowadzący-Zarząd Cechu Rzemiosł Różnych i Przedsiębiorczości w Nowym Sączu. Dziękujemy.

Spotkanie, podczas którego klasy miały wykonać kilka zadań było okazją do lepszego poznania się, nawiązania nowych przyjaźni czy też wymiany doświadczeń. Generalnie chodziło jednak o dobrą zabawę, tej chyba nie brakowało, co ilustrują załączone zdjęcia. Młodzież mogła się przekonać, że Jamna jest wyjątkowym miejscem do wypoczynku w ciszy i spokoju na łonie przepięknej natury. To także miejsce mające swoją dramatyczna historię z okresu II wojny światowej oraz kultu religijnego. Wyniki rywalizacji, raczej wychowawczo/edukacyjnej zabawy przedstawia poniższe zestawienie.

Jak widać były tylko miejsca na podium. Gratulujemy zwycięzcom.

Oto jak oceniają to spotkanie sami uczestnicy-uczniowie:
Na spotkaniu integracyjnym było: fajnie, bardzo fajnie, fajnie i wesoło, super, świetnie, spoko, w porządku, bardzo super tylko za dużo chodzenia, fajnie i interesująco, bardzo dobrze, bardzo dobrze i czadowo.
Bo: super się bawiłam ze znajomymi, mogliśmy się lepiej poznać-nie mogę się doczekać kolejnej wycieczki, była super atmosfera i były ze mną fajne osoby, mogliśmy poznać inne osoby, była za darmo, poznaliśmy się wszyscy bliżej, bardzo dobrze się dogadywaliśmy, była fajnie zorganizowana, było cicho i można było pooddychać na świeżym powietrzu, były zadania, były piękne widoki, byli fajni ludzie-byliśmy zmęczeni i mnie głowa później bolała, osoby z innych klas okazały się super, można było poznać bliżej swoją klasę, poznałam nowych ludzi nowe informacje o znajomych których wcześniej nie wiedziałam, zintegrowaliśmy się z klasą,  była miła atmosfera, była dobra zabawa i bardzo się ze sobą zintegrowaliśmy, dobrze się bawiłam.

Zachęcamy do obejrzenia galerii zdjęć.

Podziel się: